Kierowca

Vakansie na stanowisko: Kierowca: gruszka, betonomieszarka, wywrotka (C), patelnia (C+E) 18-23zł / h

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie różnego rodzaju pojazdów budowlanych, takich jak gruszki, betonomieszarki, wywrotki i patelnie.
  • Wykonywanie transportu materiałów budowlanych na różne placówki i budowy.
  • Zapewnienie terminowego dostarczenia towarów i surowców zgodnie z harmonogramem.
  • Dbanie o utrzymanie czystości i sprawność techniczną pojazdów.
  • Przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i zasad ruchu drogowego.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C (do kierowania gruszką, betonomieszarką, wywrotką) oraz C+E (do kierowania patelnią).
  • Doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju pojazdów budowlanych.
  • Znajomość terenu i dróg w regionie.
  • Umiejętność obsługi i utrzymania w dobrym stanie technicznym powierzonych pojazdów.
  • Odpowiedzialność, skrupulatność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość podstawowych zasad BHP i przepisów dotyczących transportu drogowego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 18-23zł / h.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie branży budowlanej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznym środowisku i zespole profesjonalistów.

Jeśli posiadasz doświadczenie w prowadzeniu różnych pojazdów budowlanych i jesteś zainteresowany pracą jako kierowca gruszki, betonomieszarki, wywrotki i patelni, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko. Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail lub skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać więcej informacji o ofercie pracy.

Your email address will not be published. Required fields are marked *