Kierowca C+E

Vakansie na stanowisko: Kierowca C+E krajowy z obsługą HDS do przewozu szamb betonowych. Praca w kraju. 20-30zł / h

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wykonywanie zamówień na przewóz szamb betonowych zgodnie z określonym harmonogramem.
  • Bezpieczne prowadzenie pojazdu ciężarowego klasy C+E oraz obsługa HDS.
  • Zapewnienie terminowego dostarczenia towarów do klientów na terenie kraju.
  • Dbanie o utrzymanie czystości i sprawność techniczną pojazdu.
  • Przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i zasad ruchu drogowego.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych.
  • Uprawnienia do obsługi HDS.
  • Znajomość terenu i dróg w kraju.
  • Umiejętność organizacji pracy i terminowego wywiązywania się z obowiązków.
  • Odpowiedzialność, skrupulatność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość podstawowych zasad BHP i przepisów dotyczących transportu drogowego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 20-30zł / h.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie zajmującej się betonem.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.
  • Pracę w dynamicznym środowisku i zespole profesjonalistów.
  • Zatrudnienie na pełny etat w systemie pracy od poniedziałku do piątku.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, posiadającą doświadczenie jako kierowca C+E z obsługą HDS i zainteresowaną pracą w branży betonowej, zachęcamy do aplikowania na to stanowisko. Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia.

Your email address will not be published. Required fields are marked *