Kierowca na skład

Vakansie na stanowisko: Kierowca na skład budowlany, praca na miejscu, wszystkie weekendy w domu 20-25zł / h

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pojazdu dostawczego lub ciężarowego w celu dostarczenia towarów na budowy.
  • Załadunek i rozładunek materiałów budowlanych na miejscu docelowym.
  • Wykonywanie codziennych tras zgodnie z harmonogramem i zapewnienie terminowego dostarczenia towarów.
  • Utrzymywanie czystości i porządku w pojeździe oraz dbanie o jego sprawność techniczną.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy odpowiedniej kategorii (B lub C).
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych lub ciężarowych.
  • Znajomość terenu i dróg w regionie.
  • Umiejętność organizacji pracy i terminowego wywiązywania się z obowiązków.
  • Odpowiedzialność, punktualność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość podstawowych zasad BHP i przepisów dotyczących transportu drogowego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 20-25zł / h.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej.
  • Pracę na miejscu bez konieczności wyjazdów w weekendy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli posiadasz doświadczenie jako kierowca na składzie budowlanym, jesteś gotowy do pracy na miejscu i szukasz stabilnego zatrudnienia, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko. Wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na podany adres e-mail lub skontaktuj się telefonicznie, aby dowiedzieć się więcej o ofercie pracy.

Your email address will not be published. Required fields are marked *